Polonya Fahri Konsolosluğu Antalya

Polonya Fahri Konsolosluğu Antalya

Polonya Fahri Konsolosluğu Antalya İletişim

Polonya Fahri Konsolosluğu Antalya Adres: Kayı Plaza, Güzeloba Mahallesi, Ay Sokak, No: 1, Lara ANTALYA

Polonya Fahri Konsolosluğu Antalya Görev Bölgesi

ANTALYA

Polonya Antalya Fahri Konsolosluğu Konsolosluk işlemleri

Polonya Antalya Fahri Konsolosluğu, Türkiye'nin önemli turizm ve ticaret şehirleri arasında yer alan Antalya'de faaliyet göstermektedir. Polonya ile Türkiye arasındaki ticari ilişkileri geliştirmekle görevli olan Polonya Antalya Fahri Konsolosluğu, Türkiye'de yaşayan Polonya vatandaşlarının nüfus cüzdanı, pasaport, evlilik, ölüm, belge onayı gibi konsolosluk işlemlerini yerine getirir.

Polonya Antalya Fahri Konsolosluğu, kendi görev alanı içerisinde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye oturum izni sahibi yabancı kişilerin vize başvurularını kabul eder. Ancak, Polonya Antalya Fahri Konsolosluğu'nun vize başvuruları konusunda karar yetkisi bulunmamaktadır.

Polonya İzmir Fahri Konsolosluğu Vize Reddi

Polonya vizesi için yapılan başvurular, Polonya Konsolosluğu ve Polonya Büyükelçiliği tarafından talep edilen şartlar yerine getirilmediği takdirde red ile sonuçlanabilmektedir. Polonya vizesi başvurusunda bulunan kişilerin sahte ya da eksik evrak sunması, seyahat amacının kanıtlanmaması, kişinin Polonya seyahati bitiminde ülkeden ayrılacağını gösterir belgeler ibraz etmemesi gibi durumlarda başvurular ret ile sonuçlanabilmektedir. Devamı.....