Polonya Hotel Rezervasyonu

Polonya Hotel Rezervasyonu

Polonya Konsolosluğu vize başvuruları sırasında mutlaka otel rezervasyonu görmek istemektedir. Bu yüzden Polonya'da otellerden otel rezervasyonu yaptırmak gerekir. Polonya Konsolosluğu'na yapılan vize başvurularında Polonya'da kalacağınız otelden yaptırdığınız otel rezervasyonunu vize evraklarınıza eklemeniz yeterlidir. Ancak Polonya Konsolosluğu başvurunuz sırasında ya da işlemleriniz devam ederken otel rezervasyonunuzun ödendi belgesini ya da otel confirmation görmek isteyebilir. Bu durumda Polonya Konsolosluğu'nun istediği otel rezervasyonu ödendi belgesini en kısa sürede Polonya Konsolosluğu'na götürmeniz gerekmektedir.

Polonya Konsolosluğu vize başvuruları sırasında mutlaka otel rezervasyonu görmek istemektedir. Bu yüzden Polonya'daki otellerden otel rezervasyonu yaptırmak gerekir.
Polonya Konsolosluğu'na yapılan vize başvurularında Polonya'da kalacağınız otelden yaptırdığınız otel rezervasyonunu vize evraklarınıza eklemeniz yeterlidir. Ancak Polonya Konsolosluğu başvurunuz sırasında ya da işlemleriniz devam ederken otel rezervasyonunuzun ödendi belgesini ya da otel confirmation görmek isteyebilir. Bu durumda Polonya Konsolosluğu'nun istediği otel rezervasyonu ödendi belgesini en kısa sürede Polonya Konsolosluğu'na götürmeniz gerekmektedir.